آموزش نصب فتوشاپ به صورت تصویری Adobe Photoshop CS6

آموزش نصب فتوشاپ به صورت تصویری

نصب فتوشاپ مانند نصب دیگر برنامه های رایانه ای است اما در این مقاله سعی کرده ایم تا به صورت ساده و مختصر آموزش نصب فتوشاپ را به صورت تصویری برای شما کاربران عزیز به اشتراک بگذاریم.

آموزش نصب فتوشاپ

ابتدا لازم است دی وی دی نرم افزار فتوشاپ و یا می توانید آن را به صورت رایگان از سایت های دانلود نرم افزار تهیه نمایید. برای دانلود این نرم افزار کافی است عبارت دانلود نرم افزار فتوشاپ را در گوکل جستجو کنید.

نکته: قبل از نصب فتوشاپ، اتصال کامپیوتر خود را به اینترنت قطع و بعد از اتمام نصب، آن را وصل نمایید.

پس تهیه این نرم افزار، بر روی فایل setup.exe واقع در سی دی یا فایل zip دانلود شده، کلیک کنید تا صفحه کادر Adobe Installer نمایان شود.

بعد از مدتی کوتاه صفحه جدید به عنوان Adobe Photoshop CS6 نمایان می شود،  روی گزینه Try کلیک نمایید تا فتوشاپ شما به صورت Trial نصب شود.

 

در کادر جدید گزینه «یدعم العربیه English» را انتخاب کنید و سپس روی «Accept» کلیک نمایید.

در صفحه جدید، دوباره گزینه «یدعم العربیه English» را انتخاب کنید.

اگر تنها تمایل به استفاده از نرم‌افزار فتوشاپ دارید و نرم‌افزارهای جانبی آن مورد استفاده شما قرار نمی‌گیرد، روی نوشته Adobe Photoshop cs6 که در بالای این پنجره قرار گرفته است کلیک کنید سپس در کادر Opition، لیست نرم‌افزارهای جانبی نمایش داده می شود و شما می توانید با برداشتن تیک کنار آن‌ها، نرم افزارهای بلا استفاده را، غیرفعال کنید همچنین در پایین این صفحه در قسمت Location محل نصب نرم افزار را مشخص نمایید.

نکته: اگر سیستم عامل رایانه ای شما از نوع 64 بیتی است مجاز به نصب هر دو نسخه فتوشاپ 64بیتی و 32بیتی هستید. بدیهی است چنانچه سیستم عامل شما از نسخه 32بیتی استفاده می کنید، تنها مجاز به نصب Adobe Photoshop CS6 نسخه 32بیتی هستید.

در نهایت روی گزینه Install کلیک نمایید تا فرایند نصب نرم افزار آغاز شود.

پس از چند دقیقه، کادر بعدی ظاهر می شود بر روی دکمه close کلیک کنید.

با این کار برنامه روی سیستم رایانه نصب شده است؛ اما محدودیت 30 روزه دارد بنابراین باید آن را کرک نمایید.

قبل از کرک لازم است، نرم‌افزار را یک مرتبه به صورت Trial اجرا کنید و سپس آن را ببندید.

سپس پوشه Patch را در محل نصب نرم‌افزار کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا نمایید.در پایان عبارت patching Done به نمایش درمی‌آید و نصب این برنامه پایان رسید.

نکته: بهتر است برای اجرای فایل Patch.exe می‌بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا فایل Patch به‌درستی کار کند.

البته برنامه فتوشاپ، دارای کرک های متعددی است و شما می توانید به دلخواه با استفاده از یکی آنها برنامه فتوشاپ را کرک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *