۲۰ سایت رایگان دانلود عکس و تصاویر استوک

20 سایت رایگان دانلود عکس و تصاویر استوک

در این مقاله سعی کردیم لیستی از 20 سایت رایگان دانلود عکس و تصاویر استوک را برای شما طراحان و کاربران محترم تهیه نماییم.

شما احتمالا زمان زیادی را صرف تلاش برای پیدا کردن بهترین سایت در اینترنت برای تصاویر با کیفیت بالا یا بهتر است بگویم تصاویر استوک کرده اید و شما به جای درست آمده اید.
ابتدا به شما بگویم که تصاویر استوک، تصاویر بسیار باکیفیت هستند که طراحان از آنها در بنرها ، پوستر ها ، بروشور ها و … استفاده می کنند و بهترین سایت برای دانلود عکس های استوک، وب سایت شاتراستوک می باشد که با ورود به آن، به منبع عظیم تصاویر استوک پولی و رایگان دست پیدا می کنید.
از آنجا که عنوان این مقاله 20 سایت رایگان دانلود عکس و تصاویر استوک می باشد پس ما هم سایت هایی به شما معرفی می کنیم که تصاویر استوک رایگان در اختیار شما قرار دهند.
لطفا در بخش نظرات، هر وبسایتی که ممکن است فراموش کرده باشیم، با ما به اشتراک بگذارید.

1. Unsplash


2. Travel Coffee Book


3. skitterphoto4. ISO Republic5. VISUAL EXPLOSION6. Pexels7. FREE FOR COMMERCIAL USE8. Pixabay9. Realistic Shots10. Stock Snap.io11. GRATISOGRAPHY12. Morguefile13. Free Nature stock14. Magdeleine15. Life Of Pix16. Public domain archive17. Free for commercial use18. Startup Stock Photos19. Cup Cake20.negativespace


این مقاله ترجمه شده از سایت CREATIVE NERDS باکمی تغییرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *